timberland scarpe peuterey sale ugg boots baby doudoune canada goose pas cher timberland femme timberland homme moncler jacket peuterey jacken ugg saldi woolrich parka parajumpers sale scarpe timberland moncler outlet woolrich damen canada goose jacke damen parajumpers femme
 

Web sitesi kullanım koşulları


www.mosttek.com

Bu siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar burada düzenlenmiş olan tüm koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını kabul eder ve bu koşullara uymayı taahhüt eder. Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti. imkanlar ölçüsünde, bu web sitesinde tam ve doğru bilgi sunma gayreti içindedir. Bununla birlikte Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti, bu web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksikliği, sitenin kullanılması ya da geçici olarak kullanılamaması halinde doğacak doğrudan veya dolaylı hiçbir zarara ilişkin sorumluluk veya bunların dışında herhangi başka bir nedenden kaynaklanacak hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, web sitesinden diğer dış sitelere direkt veya dolaylı yönlendirici bağlantılar ("external links") için de geçerlidir. Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti, böyle bir bağlantı ile erişilen herhangi bir başka sitenin içeriği ile ilgili de hiçbir sorumluluk üstlenmez. Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti, herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, sunulan bilgilerde her zaman değişiklik ve/veya tamamlama yapma hakkını saklı tutmaktadır. Tipografik hatalardan Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti sorumlu değildir.


Telif ve Tescil Hakları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. Most,- markası ve logosu ve Most,- tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti'ye aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti'nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.


Kişisel Verilerin Alınması ve Kullanılması

Kişisel veriler, yalnızca kişinin kendisi tarafından, örneğin İş başvurusu, Fırsat Broşürü için verildiği taktirde alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti. gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.

Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti. İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza "Cookies" ("Çerezler") yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.


E-bülten kullanım koşulları

E-Bülten bilgileri reklam amaçlı olup, fiyat listesi niteliğinde değildir. Tipografik hatalardan Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Kişisel veriler ile ilgili sorularınızı e-mail ile gönderiniz: info@mosttek.com

 
nike roshe run flyknit nike roshe run nike free 5.0 dame canada goose vest louis vuitton solbriller canada goose jakke herre nike free 5.0 jordan sko ghd fladjern belstaff jacket nike huarache nike air max 95 parajumpers jakke herre air max 95 oakley holbrook belstaff jakke air jordan sko parajumpers jakke parajumpers tilbud in nederland hvor kjøpe generisk cialis på nett i Norge

Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2011 Most Modern Süt Teknolojileri Tüm hakları saklıdır. | Most Modern Süt Teknolojileri Ltd.Şti. Bir Merit Grup Şirketidir.

Merit Grup Şirketleri

Merit Telekom 3-D Bilişim Most Modern Süt Teknolojileri DVA Telconet Merlin Yazılım