timberland scarpe peuterey sale ugg boots baby doudoune canada goose pas cher timberland femme timberland homme moncler jacket peuterey jacken ugg saldi woolrich parka parajumpers sale scarpe timberland moncler outlet woolrich damen canada goose jacke damen parajumpers femme
 

Firmamız

MOST, sektörde ihtiyacı hızla hissedilmeye başlayan otomatik sağım sistemleri , sürü yönetim programları, süt soğutma tankları, yem karıştırma ve dağıtma vagonları, gübre sıyırıcı sistemleri’nin dünyada en iyisinin tasarımcısı, imalatçı ve tedarikçisi olan Firmaların Türkiye’deki iş ortağıdır.

Sağım Sistemleri ve Soğutma Tanklarında üstün kalite ve başarıya sahip FULLWOOD PACKO, yem karıştırma ve dağıtma vagonları konusunda lider olan FARESIN, gübre yönetimi alanındaki iddialı ürünleri olan JOZ ile yapılanmasını tamamlamıştır.

Fullwood_Packo: Otomatik sağım sistemleri ve süt soğutma tankları’nın imalatında 130 yıllık başarılı bir tarihi geçmişi sahiptir, 70 ülkenin üstünde dünya çapında ürün çeşitleriyle sektöre öncülük etmektedir.


Faresin: Yem karıştırma ve dağıtma vagonlarında Avrupa Birliği çelik standardı ST52’yi kullanır. Bu sebeple ürünleri çok sağlam ve uzun ömürlüdür. Yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda bilinen italyan tasarımlarındaki kusursuzluk Faresin’i konusunda lider yapmıştır.


Joz:
Gübre yönetimi konusunda çiftliklerin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler için geniş ürün yelpazesine sahiptir. 50 yıldır bu konuda faaliyet göstermektedir. 24 farklı ülkede çiftliklere özel en iyi çözümleri Joz üretmektedir. Bu sebeple sektörde Joz marka Sıyırıcı Sistemlerine büyük talep vardır. Hollanda da her iki çiftlikten biri Joz Gübre Sıyırma Sistemi kullanmaktadır.


Sözkonusu firmalar; ürünlerinin Ülkemiz şartlarına ve Türk çiftçisine en uygun, sorunsuz ve son teknoloji olmasına dikkat edilerek, titiz incelemeler sonucu seçilmiştir. Bu firmaların üstün özelliklere sahip ürünlerine, Türkiye’de özlenen kalite ve servis anlayışı ile Most Modern Süt Teknolojileri Ltd. ile sahip olacaksanız.

 

Misyonumuz

Türkiye’de oluşan yeni ihtiyaçları ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip etmek; oluşturduğumuz mevcut memnuniyetin ve çözümlerimizin rekabetçi gücünü kullanarak, süt üretim işletmelerinin doğru teknolojiye yatırım yapmasını ve her an ihtiyacı olduğu desteği alabilmesini sağlamaktır. Çünkü, Most Modern Süt Teknolojileri Ltd, sizin ihtiyaçlarınızı anlamaya kendini adamıştır.

Vizyonumuz


Müşteri memnuniyetini artırmak,Kaliteli ve verimli hizmet sunmak için iç dinamiklerimizi sürekli gözden geçirmek ve iyileştirmek,Başta Süt Sağım Teknolojileri olmak üzere pazardaki yeni ihtiyaçları analiz ederek çözümler üretmek,Sunduğumuz ürünleri teknolojideki değişime, pazardaki gelişmelere göre yakından takip edip ürünlerimizin daha büyük kitleler tarafından kullanılmasını sağlamak, Yenilikleri yakından takip eden, dünya ile entegre, bilgili,müşteri memnuniyetini birinci öncelik gören, çözüm odaklı düşünen bir ekip yaratmak,Esnek, yenilikçi, atik, rekabetçi, çözüm odaklı firma anlayışımızı ileriye götürmek.


Bu alanda oluşturacağımız hizmetler ve gerekli olan tüm ürünler ile Türk hayvancılığına ve kaliteli süt üretiminin gelişimine çok ciddi katkılarımız olacaktır.

 

Haberler

Referanslar

 • Fullwood Süt Sağım Sistemleri
  Cemalettin ÖZDEN (Susurluk/BALIKESİR)
  Ömer ERDEM (Karacabey/BURSA)
  Tunay ÇOBAN (Bergama/İZMİR)
  Güzelyurt ÇİFTLİĞİ (Yeni Çiftlik/TEKİRDAĞ)
  Fatih TARIM (Lüleburgaz/KIRKLARELİ)
  ...

 • Crystal Sürü Yönetim Programı
  Fatih TARIM (Lüleburgaz/KIRKLARELİ)
  Osman KALKINÇ (DENİZLİ)
  Yonca Tarım HAYVANCILIK (Lüleburgaz/KIRKLARELİ)
  Alba Su ÜRÜNLERİ (Bozdoğan/AYDIN )
  Bursüt ÇİFTLİĞİ (Burhaniye/BALIKESİR)
  ...

 • Packo Süt Soğutma Tankları
  Bahçıvan Gıda Trakya Böl. 75 Soğutma Tankı
  Nejat DEVECİ (Karacabey/BURSA )
  Ömer ERDEM (Karacabey/BURSA )
  Tunay ÇOBAN (Bergama/İZMİR )
  Erol AKÇAKAYA (Çorlu/TEKİRDAĞ)
  Cemalettin ÖZDEN (Lüleburgaz/KIRKLARELİ)
  ...

nike roshe run flyknit nike roshe run nike free 5.0 dame canada goose vest louis vuitton solbriller canada goose jakke herre nike free 5.0 jordan sko ghd fladjern belstaff jacket nike huarache nike air max 95 parajumpers jakke herre air max 95 oakley holbrook belstaff jakke air jordan sko parajumpers jakke parajumpers tilbud in nederland hvor kjøpe generisk cialis på nett i Norge

Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2011 Most Modern Süt Teknolojileri Tüm hakları saklıdır. | Most Modern Süt Teknolojileri Ltd.Şti. Bir Merit Grup Şirketidir.

Merit Grup Şirketleri

Merit Telekom 3-D Bilişim Most Modern Süt Teknolojileri DVA Telconet Merlin Yazılım